До дня Чорнобильської трагедії

26.04.2013

Чорнобиля гіркий полин
На серце ліг незримо й тяжко
І плине над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно

26 квітня 2013 року в місті Бериславі біля пам'ятного знака жертвам аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм з нагоди 27 річниці Чорнобильської трагедії.

У мітингу взяли участь заступник голови районної ради Стаднік Н.В., голова Бериславської районної державної адміністрації Сидоренко Ю.С., ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадських організацій та політичних партій, учнівська та студентська молодь району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Панахиду за померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи відправив настоятель Свято-Введенського храму, благочинний Бериславського округу, протоієрей Олександр (Михайленко).

Від депутатського корпусу районної ради звернулася до ліквідаторів аварії та учасників мітингу заступник голови районної ради Стаднік Н.В.: «Вже 27 років минуло від тієї страшної події, яка огорнула крилом біди все людство світу. Всіх нас об’єднала та сумна подія, та печаль, віра у краще майбутнє та надія на те, що така жахлива трагедія більш ніколи не відбудеться у нашому житті. Сьогодні ми вклоняємось тим, хто мовчки, усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і перед рідним народом, хто ціною власного здоров’я і життя підкорив вогонь Чорнобиля».

З нагоди відзначення 27 річниці від Дня Чорнобильської трагедії Наталя Владиславівна вручила Почесні грамоти районної ради членам районного осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Костюку Олександру Степановичу, Мірошніченко Аллі Анатоліївні, Пономаренко Ганні Тихонівні за особистий внесок у справу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, активну життєву позицію, участь у громадському житті.