Високе призначення державного службовця – вірно і чесно служити державі, своєму народу

20.06.2013

20 червня 2013 року в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди свята - Дня державної служби.

З професійним святом державних службовців привітали голова районної державної адміністрації Ю.С. Сидоренко та заступник голови районної ради Н.В. Стаднік.

В своєму вітальному слові Н.В. Стаднік зазначила: «Державна служба в Україні має майже 100-річну історію. Коріння її – в далекому 1918 році, коли було прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

Сьогодні в Україні продовжується комплексне реформування державної служби, вживаються заходи, спрямовані на перетворення її на дійсно професійну, престижну та ефективну. Прийнята нова редакція Закону України «Про державну службу». Переконана, що з введенням її в дію підвищиться престиж державної служби, соціальний та матеріальний захист державних службовців, якість державного управління».

Наталя Владиславівна щиро та сердечно привітала всіх державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та ветеранів державної служби району зі святом, подякувавши за компетентність, ініціативу, творче ставлення до справи, та побажала всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу, миру, любові та злагоди у родинах.

Голова районної державної адміністрації та заступник голови районної ради кращим державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування вручили почесні відзнаки голови районної державної адміністрації, районної ради та Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Святковий концерт та гарний настрій всім присутнім на цьому заході подарували творчі колективи району та вихованці дошкільних навчальних закладів міста Берислава.