Урочистості з нагоди Дня Конституції України

27.06.2013

Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна. Всі ці рокито роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі та історії.

Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку нашої держави. Основний Закон утверджує багато вікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави.

З нагоди святкування 17-ї річниці з дня ухвалення Конституції, 27 червня 2013 року, у залі засідання Бериславської районної ради за участю заступника голови районної ради Стаднік Н.В., голови районної державної адміністрації Сидоренка Ю.С., депутатів районної ради, представників трудових колективів, громадських організацій відбулося урочисте зібрання.

На початку заходу присутні вшанували пам'ять Великого КобзаряНевмирущого пророка України, людину, яка не тільки мріяла про нашу незалежність, а й усе своє життя поклала на вівтар цієї мети, яка засвідчила перед усім світом могутність українського народу, могутність нашої нації, її духовне коріння, її славу.

Від громадськості та керівництва району до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка були покладені квіти.

У рамках урочистостей депутати районної ради, представники правоохоронних органів, державні службовці були нагороджені Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради.