Постійні комісії районної ради опрацьовують матеріли 26 сесії

09.07.2013

Відповідно до графіку проведення засідань постійних комісій районної ради по підготовці 26 сесії районної ради 08 липня 2013 року працювали постійні комісії: з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації.

Засідання постійних комісій проходили за участю заступника голови районної ради Стаднік Н.В., голови районної державної адміністрації Сидоренка Ю.С., керівника апарату районної державної адміністрації Юшко Т.М., працівників виконавчого апарату районної ради та структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Депутатами було розглянуто та ухвалено ряд питань порядку денного 26 сесії районної ради: про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за підсумками І кварталу 2013 року; про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; проекти районних цільових програм та інші.
Під час розгляду проекту районної Програми «місцевих» стимулів для медичних працівників Бериславського району на 2013-2015 роки комісією з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації були внесені зміни.

Постійні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку в порядку контролю розглянули та надали ряд рекомендацій щодо ходу виконання районних цільових програм правової освіти населення на 2011 - 2015 роки, оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011-2015 років, розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року та з питання щодо забезпечення функціонування оптимальної мережі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів району.

Депутати постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації в порядку контролю розглянули хід виконання районної програми розвитку місцевих засобів масової інформації на 2011-2015 роки. Проінформував з даного питання редактор районної газети «Маяк», депутат районної ради Тертичний Д.Д. За результатами обговорення депутати внесли рекомендації щодо необхідності спрямування коштів районного бюджету на фінансування заходів Програми на поточний рік.