Перемога була одна на всіх

20.09.2013

20 вересня 2013 рокув районному Будинку культуривідбувся мітинг-реквієм «Перемога була одна на всіх» до Дня партизанської слави.

У заході взяли участь заступник голови районної ради  Стаднік Н.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Юлдашев Є.С., представники установ і організацій міста, громадськості, ветерани та учнівська молодь.

Звертаючись до присутніх, заступник голови районної ради Стаднік Н.В. зазначила, що відзначення на державному рівні Дня партизанської слави – це безмежна наша шана і повага до подвигу тисяч партизанів, які у грізні роки Великої Вітчизняної війни відіграли неоціненну роль у здобутті радянським народом великої Перемоги над фашизмомНаталя Владиславівна подякувала  ветеранам за Перемогу, за мирне небо над головою, побажавши всім добра, здоров’я, родинного затишку та злагоди.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять синів та дочок нашої Батьківщини, які ціною свого життя увійшли в безсмертя.

Від керівництва та громадськості району були покладеніквіти пам’яті до стели бериславцям, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни.

Народний хоровий колектив ветеранів війни та праці ім. М.М. Ніколенка для всіх учасників заходу виконав незабутні пісні воєнних років.